Lista stron bloga

niedziela, 11 lutego 2018

DSTeam

zbrojownia strzelnicy DSTeam
Zbrojownia strzelnicy DSTeam
Wizyta na strzelnicy DSTeam

Dostałem w prezencie dwa karnety o wartości 169 zł każdy, na strzelnicę DSTeam w Gdańsku, więc w ubiegłym tygodniu wybrałem się z moją drugą połówką żeby trochę postrzelać. Chociaż wiedziałem, że u nich treningu takiego jak bym chciał nie zrobię, ale zawsze jest okazja żeby porobić trochę dziur w tarczy. Tym bardziej, że zależało mi żeby żonka oswoiła się trochę z bronią i strzelaniem bo do tej pory strzelała tylko z wiatrówki na działce.

Każdy z karnetów upoważniał do wystrzelenia:
  1. 20 sztuk amunicji sportowej .22LR, 
  2. 10 sztuk 9x19 Parabellum, 
  3. 10 sztuk 9x18 Makarow, 
  4. 10 sztuk .38 Special, 
  5. 10 sztuk 7,62x25,
  6. 5 sztuk 7,62x39.
Przed wejściem na stanowisko odbyło się szybkie szkolenie na temat zachowania bezpieczeństwa na strzelnicy. Szkolenie przeprowadził i trzymał nad nami pieczę sympatyczny Pan Radek, którego pozdrawiam.
Z wizyty na strzelnicy jestem zadowolony, bo mogłem sobie postrzelać z takich jednostek broni z jakich jeszcze nie strzelałem, tj. z pistoletu Tokariewa TT, z rewolwerów, pistoletu maszynowego RAK (PM-63) i AR-15.
Do wizyty na strzelnicy chciałem sobie kupić PM-63 i TT, ale po strzelaniu z tych jednostek broni uświadomiłem sobie, że to jednak nie jest broń dla mnie. Mam za duże dłonie i za długie ręce. 

na strzelnicy z żoną
Moja żona wymiatająca z AR-15 o kalibrze .22LR

na strzelnicy z żoną
Moja żona strzelająca z Glock 19.

strzelanie z AKMS
Ja i mój kałdun taktyczny ;-). Strzelam z AKMS.

pistolet TT na strzelnicy
Pistolet TT.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale pamiętaj o zachowaniu kultury wypowiedzi.