Lista stron bloga

O mnie

Kilka słów o mnie i blogu Po prostu przeżyj

przygotowania na sytuacje kryzysowe
Źródło: Pixabay.com

Mam wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyłem kierunek studiów Europeistyka - Bezpieczeństwo europejskie z tytułem licencjata, posiadam także tytuł Technika Bezpieczeństwa i higieny pracy. Przez 25 lat pracowałem w formacjach mundurowych na różnych stanowiskach.

Ponadto jestem pasjonatem survivalu i przygotowań na sytuacje kryzysowe, a moim celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Chociaż nie jestem instruktorem, nie przeżyłem wojny ani katastrofy samolotu, a także nie musiałem uciekać z płonącego wieżowca, posiadam pewne doświadczenie, które pomogło mi przetrwać różne trudności. Poza tym jestem twórcą kanału CB-PREPPERS w aplikacji Zello, gdzie mogą rozmawiać ze sobą osoby interesujące się przygotowaniami na sytuacje kryzysowe, współtwórcą dokumentu Standard łączności awaryjnej, oraz twórcą dokumentu MAŁY PORADNIK NA WSZELKI WYPADEK (oba dokumenty dostępne na Chomikuj.pl)

Na tym blogu będę się dzielić praktycznymi wskazówkami, inspirującymi historiami oraz pomysłami, które mogą być przydatne aby przeżyć w przypadku nieprzewidzianych sytuacji kryzysowych. Pamiętaj, że każda sytuacja jest inna, a to, co działało dla mnie, może nie działać dla wszystkich. Jednak mam nadzieję, że moje wpisy będą inspirujące i skłonią Cię do eksploracji świata przygotowań i survivalu.

Doświadczenie z przeżywania różnych sytuacji i stawianie czoła wyzwaniom może dostarczyć nam cennych lekcji i pomóc w rozwoju umiejętności potrzebnych do przetrwania. Chciałbym podzielić się tym, co się nauczyłem, i zaprosić Cię do dołączenia do mnie w tej podróży. Razem możemy zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia i rozwijać umiejętności potrzebne do bezpiecznego i pewnego siebie przetrwania.

Zapraszam Cię na mojego bloga Po prostu przeżyj - Przygotowania na sytuacje kryzysowe, gdzie odkryjemy razem świat preppingu i survivalu, a także na stronę Pixabay, gdzie umieszczam zdjęcia związane z survivalem i preppingiem, które to można pobierać za darmo do własnych potrzeb.


"Nie czuję się mentorem. To wewnętrzny przymus robienia czegoś pożytecznego" - Lech Dyblik.
 
 
 
ps.  Część postów znajdujących się na tym blogu była napisana przeze mnie na potrzeby nieistniejących już moich blogów Just-To-Survive.com oraz WildSlav.com
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale pamiętaj o zachowaniu kultury wypowiedzi.