Lista stron bloga

środa, 11 lipca 2018

Ja, PMF i Dziennik Bałtycki

trening strzelecki
trening strzelecki

Ja, PMF i Dziennik Bałtycki.


Długo się zastanawiałem czy wrzucić ten post na stronę bo w sumie nie ma się czym chwalić. Jednak w końcu podjąłem decyzję, aby ten tekst opublikować, bo chciałbym żeby społeczeństwo chociaż trochę zmieniło swoje nastawienie do wszystkich służb mundurowych. Na lepsze oczywiście ale jak się to komuś nie podoba nie musi tego czytać.

Ok, ale do rzeczy. Jakiś czas temu na terenie strzelnicy, na której ćwiczymy z ziomkami z PMF odwiedziła nas ekipa z Dziennika Bałtyckiego w celu nagrania materiału o tym jakie morale jest w policji po fali hejtu, który się pojawił m. in. po zatrzymaniu córki radnej PIS oraz mężczyzny z nożem, którego próbowano obezwładnić mopem.

Z punktu widzenia zwykłego obywatela, który "płaci podatki i wymaga" sprawa wydaje się być prosta bo wg niego f-sze są niedouczeni, źle wyszkoleni i w ogóle do bani...
Nie powinienem chyba tego mówić ale faktycznie jest w tym trochę prawdy. Jednak więcej tutaj o tym nie wspomnę bo nie chcę przymusowo zostać "40-to letnim byczkiem na emeryturze".

Wracając do spotkania na strzelnicy.
Powstały dwa, wg mnie fajne artykuły z materiałem foto i video. Oczywiście przed kamerą wymądrzał się  Zohan (jeden z założycieli PMF i nasz guru w jednej osobie) a my statystowaliśmy.

Co tam będę się rozpisywał sami zobaczcie:

Morale w policji.
Dziennikarze w roli interweniujących f-szy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale pamiętaj o zachowaniu kultury wypowiedzi.