Lista stron bloga

sobota, 2 czerwca 2018

Książka preppersi

preppersi, przygotowani do przetrwania
Preppersi, przygotowani do przetrwania

Recenzja książki "Preppersi, przygotowani do przetrwania".

Jakiś czas temu prowadząc bloga Just To Survive o survivalu i preppingu zostałem poproszony o małą pomoc. Chodziło o odpowiedź na kilka pytań dotyczących preppingu. Zgodziłem się. Z odpowiedzi moich i kilku mi podobnych osób powstała książka "Preppersi, przygotowni do przetrwania". Mogę więc powiedzieć, że mam swój niewielki wkład w powstanie tej publikacji.

Chciałbym zaznaczyć, że książka ta nie jest poradnikiem. 

"Preppesi przygotowani do przetrwania" jest to książka mówiąca o tym kim są preppersi, dlaczego się przygotowują i jak to robią (w małym zakresie). Ta publikacja jest bardziej dla ludzi, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o samych preppersach, a nie dla tych, którzy chcą zgłębiać wiedzę o samym przetrwaniu. O dziwo książka ta nie przedstawia nas preppersów, jako świrów czekających w schronach na koniec świata, kisiel z kosmosu czy atak zombiaków, ale po prostu traktuje nas jako ludzi pragmatycznych, nie bujających w obłokach.

Książka była napisana w formie wywiadów z różnymi osobami(między innymi ze mną), które są w pewien sposób związane z tematem preppingu i wskazują pewne kierunki działania aby się przygotować na różne sytuacje awaryjne.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale pamiętaj o zachowaniu kultury wypowiedzi.