Lista stron bloga

środa, 11 lipca 2018

Yanosik

yanosik
Yanosik.

Yanosik- Bądź bezpieczny na drodze

Od pewnego czasu posługuję się ciekawą i darmową aplikacją na swoim smartfonie, która ułatwia mi poruszanie się po polskich drogach i daje poczucie bezpieczeństwa. Aplikacja ma ciekawe funkcje takie jak nawigacja, ostrzeganie przed niebezpieczeństwem(i radarami), oraz wideo-rejestrator. Poza tym kiedy jedziemy w dłuższą trasę apka pozwala nam zaoferować komuś przejazd(autostop) a w razie potrzeby pomoże nam przystąpić do czynności ratujących życie(opis czynności).


yanosik

Algorytm postępowania pierwszej pomocy.

W aplikacji można także uzupełnić dane na temat ważności ubezpieczenia OC, przeglądu technicznego i innych danych dotyczących naszego pojazdu.

Dodatkowo na stronie yanosik.pl sukcesywnie uzupełniane są informacje na różne tematy m.in. o fotelikach, o mandatach, punktach karnych itp. a także znajdziemy tam porady, które mogą się wydawać trywialne, jednak wielu użytkowników dróg o nich po prostu zapomina.

Posługując się Yanosikiem trzeba pamiętać, że to tylko program, który nie zastąpi naszego mózgu i nie możemy na nim bezgranicznie polegać. Wszystkie powiadomienia o zdarzeniach są wprowadzane na bieżąco przez innych kierowców posiadających urządzenie z oprogramowaniem Yanosik więc może się zdarzyć, że o niektórych zdarzeniach na drodze dowiemy się osobiście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj, ale pamiętaj o zachowaniu kultury wypowiedzi.